Dette er den fantastiske gjengen hos BMERK.

Runar Haugen

Daglig leder

runar@bmerk.no918 95 032

Frank Standal Dybhavn

Kreativ leder (i pappaperm)

frank@bmerk.no920 16 296

Karen Storheim

Senior designer

karen@bmerk.no916 12 030

Eldar Nevstad

Rådgiver

eldar@bmerk.no916 44 277

Anna Solli

Grafisk designer

anna@bmerk.no926 08 225

Per Paulsen

Strategisk rådgiver

per@bmerk.no917 23 820

Sunniva Bergsvik

Grafisk designer

sunniva@bmerk.no900 77 103

Thomas Myrvang

Digital markedsfører og webutvikler

thomas@bmerk.no975 47 351

Bjørn Sætre

3D-designer

bjorn@bmerk.no973 34 631

Sebastian Engkrog

UI-/UX-designer

sebastian@bmerk.no975 78 847

Jostein Dahl Gjelsvik

Digital Markedsføring: Up & Away Digital AS

jostein@bmerk.no971 90 143

Stefan Olsen

Digital Markedsføring: Up & Away Digital AS

stefan@bmerk.no473 63 510

Laure Molnes

Digital markedsføring: Sopra Steria

laure.molnes@soprasteria.com458 12 642